betano
Instagram

Clasament

# Team M P
1 CFR 1907 10 50
2 FCSB 10 49
3 Universitatea 10 38
4 Viitorul 10 35
5 Astra 10 33
6 Poli 10 24

Stiri

Stiri club

Intrare liberă la Astra – FC Botoşani!

Duminică, 05 Martie 2017 10:38
Ultimul meci din sezonul regulat al Ligii I programează, pentru echipa noastră, luni, la orele 20,30, duelul cu FC Botoşani, un meci important pentru ierarhia Ligii I şi prezenţa în play-off, unde echipa noastră are prezenţa asigurată după victoria de la Iaşi – a şaptea consecutivă pentru elevii lui Marius Şumudică.

Astra – FC Botoşani va putea fi văzut gratuit de orice iubitor al fotbalului, giurgiuvenii fiind aşteptaţi în număr cât mai mare alături de favoriţii lor, conducerea clubului luând decizia de a lăsa intrarea liberă!

Cei care au achiziţionat bilete la acest joc, Astra – FC Botoşani, înainte de decizia de a se lăsa intrarea liberă şi cărora le mulţumim pentru ataşamentul arătat faţă de echipă, vor primi în schimbul tichetului achitat un altul, valabil la un meci din play-off.

Vă aşteptăm aşadar pe stadionul „Marin Anastasovici” pentru a vedea o nouă „bornă” istorică pentru clubul nostru: a opta victorie la rând!
Citit 4147 de ori Ultima modificare Duminică, 05 Martie 2017 15:49
SPONSORI OFICIALI

      logo-carpatina                fit4you-logo       intervitt-logo       

      intervenus-logo          ruroluri-logo

JoomShaper

Acest site foloseste cookies. Navigand in continuare va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor

Detalii

Am inteles!