betano
Instagram
Urmatorul meci

  - : -
Astra Giurgiu  vs Dinamo
Liga I. Etapa 26 
St. Marin Anastasovici
Sam 24 feb. 19:45

Clasament

# Team M P
1 CFR 1907 25 56
2 FCSB 25 52
3 Universitatea 25 50
4 Viitorul 25 41
5 Astra 25 41
6 Dinamo 25 39

Trei puncte și... ne uităm la TV!

Joi, 08 Februarie 2018 16:41
Astra este ”la mâna ei” pentru a realiza performanța calificării în play-off-ul Ligii I, un succes cu Gaz Metan Mediaș, vineri, de la orele 20,45, în prima apariție pe teren propriu, la Giurgiu, echivalând, în proporție de peste 90%, cu atingerea acestui obiectiv!


Chiar dacă antrenorul echipei noastre, Edward Iordănescu nu va avea la dispoziție trei dintre jucătorii importanți, Abang, Polczak și Mrzljak - toți suspendați, colegii lor au la îndemână obținerea unui succes care, în funcție de jocul rezultatelor din partidele care vor urma în această etapă, pot duce echipa noastră în postura de a realiza o performanță importantă.

Vă așteptăm la stadionul ”Marin Anastasovici” să fiți alături de băieții noștrii!
Citit 814 de ori
SPONSORI OFICIALI

      logo-carpatina                fit4you-logo       intervitt-logo       

      intervenus-logo          ruroluri-logo

JoomShaper

Acest site foloseste cookies. Navigand in continuare va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor

Detalii

Am inteles!