Clasament

# Team M P
1 FCSB 11 21
2 CFR 1907 11 20
3 Mediaş 11 20
4 Viitorul 11 19
5 Astra 11 17
6 Universitatea 11 16
betano
Instagram

Fan din Japonia pe arena ”Marin Anastasovici”

Vineri, 09 Februarie 2018 14:31
Astra va juca primul meci în fața propriilor fani în această seară, de la ora 20,45, victoria fiind cuvântul de ordine în  meciul cu Gaz Metan Mediaș. Un succes duce echipa noastră foarte aproape de calificarea matematică în play-off, iar jucătorii lui Edward Iordănescu au parte și de încurajările unui fan special – japonezul Tetsuya Tsuno.
  Acesta a revenit în România pentru a revedea Astra, la un an de când a devenit prietenul echipei noastre, chiar patronul clubului, Ioan Niculae, care a asistat la ultimul antrenament al echipei, premergător partidei cu Gaz Metan, apreciindu-i prezența!
Citit 2255 de ori
SPONSORI OFICIALI

      logo-carpatina                fit4you-logo       intervitt-logo       

      intervenus-logo          ruroluri-logo

JoomShaper

Acest site foloseste cookies. Navigand in continuare va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor

Detalii

Am inteles!