Clasament

# Team M P
1 CFR 1907 2 30
2 FCSB 2 26
3 Universitatea 2 26
4 Astra 2 24
5 Botoşani 2 24
6 Mediaş 2 23
Instagram

Trei suspendați pentru Mediaș

Marți, 29 Ianuarie 2019 19:44
Echipa noastră continuă pregătirea primului meci oficial din 2019, pentru vineri, la Mediaș, fiind mai multe probleme.
Prima- cele trei suspendări, Alibec, Begue și Mrzljak fiind indisponibili din cauza cartonașelor. A doua, faptul că sunt probleme cu terenurile de antrenament, echipa noastră pregătind duelul de vineri pe teren sintetic, deocamdată. Pînă la ora meciului se speră în legitimarea atacantului Vahid Hambu, jucător cu dublă cetățenie, finlandeză și bosniacă, trecut și prin curtea unor echipe precum Sampdoria sau Brighton.
Citit 2106 de ori
SPONSORI OFICIALI

      logo-carpatina                fit4you-logo       intervitt-logo       

      intervenus-logo          ruroluri-logo

JoomShaper

Acest site foloseste cookies. Navigand in continuare va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor

Detalii

Am inteles!