Stiri

Video

Rezumat video Astra Giurgiu - Viitorul 3-1

Duminic─â, 14 Decembrie 2014 00:00
Astra a deschis scorul cu un gol norocos reu┼čit de Budescu, în minutul 16. Peste patru minute, ap─ârarea lui D─ânciulescu a gafat nepermis, iar Takayuki a profitat.

În minutul 30, De Amorim a prins un ┼čut din afara careului care l-a l─âsat f─âr─â replic─â pe Marc. Scorul la pauz─â a fost 4-0, dup─â ce Oros a reu┼čit ┼či el s─â înscrie, din centrarea lui Budescu.

În partea a doua, Alibec ┼či-a trecut ┼či el numele pe lista marcatorilor, dup─â o pas─â superb─â a lui De Amorim (69).

La faza imediat urm─âtoare, Bilinski a profitat de o gre┼čeal─â a lui Silviu lung Jr. ┼či a marcat golul de onoare al dinamovi┼čtilor.

Cu un sfert înainte de final, Ben Youseff a dus scorul la 6-1, transformând un penalty.

Citit 2840 de ori Ultima modificare Sâmbătă, 27 Decembrie 2014 12:21